Πρώτη συνεδρίαση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Διαδημοτικού Λιμενικού Ταμείου Λέσβου
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ-ΛΤΛ-260x185.jpg)
Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκευής 2 Φεβρουαρίου η πρώτη συνεδρίαση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Διαδημοτικού Λιμενικού Ταμείου Λέσβου.
Κατά τη συνεδρίαση, ο νέος Πρόεδρος, Τάκης Τακτικός, καλωσόρισε τα νέα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και ευχήθηκε να έχουν μια καλή και αποτελεσματική θητεία. Στη συνέχεια συζητήθηκαν τα δύο θέματα ημερήσιας διάταξης, που ήταν η έγκριση του προϋπολογισμού και η έγκριση του Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης (ΟΠΔ) για το οικονομικό έτος 2024.