Ηχητική κάλυψη διαφόρων εκδηλώσεων του Δήμου Μυτιλήνης (Εθνικών, τοπικών εορτών, επετείων και Υπηρεσίες Ηχολήπτη για λειτουργία -υποστήριξη ειδικών τεχνικών εγκαταστάσεων
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2020/10/mytilene-featured-image-new-260x185.png)
Ο Δήμος Μυτιλήνης έχοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 118 και την παρ.3 του άρθρου 120 του Ν.4412/2016 όπως αντικαταστάθηκαν από τα άρθρα 50 και 53 του Ν.4782/2021, ενδιαφέρεται για την ανάθεση των υπηρεσιών, α). «Ηχητική κάλυψη διαφόρων εκδηλώσεων του Δήμου Μυτιλήνης (Εθνικών, τοπικών εορτών ,επετείων)» και β). «Υπηρεσίες Ηχολήπτη για λειτουργία -υποστήριξη ειδικών τεχνικών εγκαταστάσεων».
Με βάσει τα ανωτέρω, καλείστε μέχρι και την Πέμπτη, 16η Μαρτίου 2023 και 12:00’, να υποβάλλεται η να αποστείλετε με email ή ΦΑΧ έγγραφη προσφορά με σφραγίδα κι υπογραφή της εταιρείας σας, καθώς και την συνολική αμοιβή σας.
Αναλυτικά: