Δωρεάν rapid τεστ κορωνοϊού την Τετάρτη 26 Μαΐου μπροστά από το Δημοτικό Θέατρο
![](https://www.mytilene.gr/wp-content/uploads/2021/05/test-covid-260x185.jpg)
Την Τετάρτη 26 Μαΐου, κλιμάκιο του ΕΟΔΥ σε συνεργασία με την Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Μυτιλήνης, θα πραγματοποιήσει δωρεάν τεστ ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου COVID-19 σε όσους πολίτες το επιθυμούν (είτε πεζούς είτε διερχόμενους οδηγούς), μπροστά από το Δημοτικό Θέατρο.
Η δράση θα ξεκινήσει στις 10:00 π.μ. και όσοι προσέλθουν παρακαλούνται να τηρούν απαρέγκλιτα τις οδηγίες του ΕΟΔΥ για σωστή χρήση μάσκας και σωστές αποστάσεις.